İmplant markaları
NOBEL BIOCARE İMPLANTLARI
Brånemark System™ Brånemark System™

NobelActive™ NobelActive™

NobelReplace ve Replace Select NobelReplace ve Replace Select

NobelReplace Conical Connection ve Platform Shift NobelReplace Conical Connection ve Platform Shift

Tüm endikasyonlar için implant çözümleri

Nobel Biocare kemik seviyesi ve yumuşak doku seviyesi olan, tüm endikasyonlara cevap veren, farklı çaplarda ve uzunluklarda, üç değişik üst yapı bağlantısı olabilen çok çeşitli implantlar sunar.
 
Brånemark System™

Brånemark SystemTM, tüm dünya tarafından tanınan ilk implant sistemidir ve bugün kemikiçi implantlara yönelik bakış açısını tamamen değiştirmiştir. O dönemde sağlanan implantlar, Profesör Brånemark tarafından tasarlanmıştır. 20 senelik klinik dokümantasyon ile uzun dönemde kendini kanıtlayan Brånemark SystemTM  tüm endikasyonları tedavide kullanılabilir.

NobelActive™

NobelActive™ implantının benzersiz tasarımı kemik yoğunlaştırma yeteneği, daha kısa delgi protokollerine yönelik kapasitesi ve takılma sırasında yön değiştirme özelliğiyle bir araya geldiğinde cihazı tüm endikasyonlarda, ancak özellikle azalan kemik miktarının ve niteliğinin bulunduğu bölgelerde mükemmel bir seçenek haline getirmektedir.  

NobelReplace ve Replace Select

Bu implant sistemleri yumuşak ve sert kemik içerisinde optimal ilk stabilite sağlanmasını sağlar. Tapered veya düz , boyun kısmı dokulu veya dokusuz tipleri mevcut olup tüm tipler internal protetik bağlantıya sahiptir. 

NobelReplace Conical Connection ve Platform Shift

NobelReplace Konik Bağlantı (Conical Connection) ,  kendini kanıtlamış NobelReplace özelliklerini, yeni geliştirilen üçüncü jenerasyon internal konik bağlantı ile birleştirdi. Ortaya çıkan yeni NobelReplace Konik Bağlantı (CC) yumuşak doku oluşumunu destekleyerek daha sağlıklı ve estetik sonuçlar için tasarlandı.NobelReplace Platform Daraltması (Platform Shift ) ise internal tri-channel’ın kolay kullanımı ile daraltılan bağlantının avantajlarını bir araya getirdi

Brånemark SystemTM implantların eksternal altıgen bağlantısı ve apikalde, yerleşim sırasında travmayı en aza indirgemeyi sağlayan kesici oluklu, paralel duvarlı bir tasarımı vardır.

Doğal görünüm ve optimal fonksiyon;

Nobel Biocare güvenilir, tahmin edilebilir ve kullanımı kolay prostetik çözümler sunarak doğal görünümlü ve maksimum fonksiyona sahip sonuçlar üretir.
 
Materyallerde geniş seçim imkanı

Tüm Nobel Biocare çözümleri daha güvenli ve tahmin edilebilir sonuçlar için çeşitli yüksek bio-uyumluluk ve yüksek dayanıklıkık gösteren materyalden oluşturulmuştur. Bu materyaller arasında saf titanyumdan üretilen implantlar ve zirkon, aluminyum oksit, kobalt krom ve akrilikten oluşan üst yapılar mevcuttur.

Kaynak :
http://www.bioport.com.tr/index.php?page=profesyoneller&category=nobel-biocare-urunleri&content=implantlar

Nobel Biocare Global : Nobel Biocare

Nobel Biocare Türkiye : Bioport Co.

Ad-Soyad: 
Cep Tel.: 
Şehir: 
 
Mesaj:
Güvenlik Kodu:  Güvenlik kodunu yenilemek için lütfen tıklayın !
  Not: Sorular geliş sırasına göre en kısa süre içinde telefon ile cevaplandırılmaktadır.

Okunma Sayısı: 7167     Son Güncelleme: 09.07.2012

Etiketler: nobel biocare türkiye, nobel biocare implant türkiye, nobel implant